خدمات استودیو ویدار

_

استودیو طراحی ویــــــدار خدمات ما

پایین سایت

ساخت تیزر تبلیغاتی – عکاسی صنعتی

امروزه با پیشرفت و توسعه شبکه های مجازی نیاز بیشتری به تولید محتوا با جلوه های ویژه بصری و زیباسازی احساس میشود این یکی از نکاتی است که باید در اصول توسعه کسب و کار خود به آن نگاه ویژه ای داشت ما برای ساخت تیزرهای معرفی و تبلیغاتی با جلسات بسیار و ایده پردازی به یک سناریو مشخص رسیده و شروع به آماده سازی پروژه شما میکنیم …..

ساخت پادکست

ضبط و ساخت پادکست

هرروز شاید همه ما یک الی دو ساعت در رفت و آمد و رسیدن به محل کار ، تحصیل و .. هستیم برای استفاده بهینه از زمان پادکست ها جایگاه ویژه ای را میتوانند برای مخاطبانشان ایفا کنند . پادکست ها برای تبلیغات شما و شنیده شدن نیاز به محتواهای اساسی و ایده پردازی در زمینه کاری شما دارند …..

طراحی سایت

تنها با یک وبسایت به عنوان یک پایگاه اینترنتی برای نام و نشان تجاری شماست که میتوان برندسازی را شروع و ادامه داد . وبسایت رسمی شما در هر زمینه ای که فعالیت می نمایید شخصیت کار و کسب شمارا تشکیل میدهد . وبسایت شما برای بازاریابی بدنه اصلی و مهم ترین فاکتور به شمار میرود . ….

طراحی و چاپ

طراحی دیجیتال و چاپی

برای ارائه خدمات و محصولات نیاز به تبلیغات و شناسایی آن برند به جامعه مخاطبان هدف داریم یکی از مهم ترین عوامل برای تبلیغات طراحی و چاپ پوستر ، بروشور ، کاتالوگ برای این محصولات یا خدمات است . استودیو ویدار با تیمی خلاق در این زمینه آماده کمک به شما خواهد بود ……

Coworkers team brainstorming

مشاوره و توسعه کسب و کار

مشاورین و کارشناسان برندینگ ویدار با دانش و تجربه کافی در زمینه توسعه کسب و کار در فضای مجازی با جلسات مشاوره در حوزه کسب و کار شما به ارائه برنامه های راهبردی برای پیشبرد کسب و کار شما میپردازند برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

کارگاه آموزشی

کارگاه های آموزشی

استودیو ویدار برای توسعه کسب و کار شما و آموزش نیروهای جوان به برگزاری کارگاه های نرم افزارهای کلیدی، آموزش وبسایت ها و سیستم های مدیریتی و …. می پردازد . برای ثبت نام و اطلاع از زمان برگزاری اخبار ویدار را در شبکه اینستاگرام دنبال نمایید .